Usługi Muzyczne i Nagłośnieniowe
Usługi muzyczne
Historia
O nas

Nasz zespół w podstawowym i niezmiennym składzie od 1992r tworzą.

Zobacz więcej
Repertuar

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą repertuarową naszego zespołu. Znajdziecie Państwo w nim same największe przeboje lat 60-90 oraz współczesne hity.

Zobacz więcej

Historia

Zespół muzyczny Voyage powstał w 1992 roku jako trio muzyczne o nazwie VOYAGER i obsługiwał początkowo teren województwa łódzkiego grając na zabawach tanecznych i dyskotekach oraz imprezach okolicznościowych. W późniejszym czasie w wyniku zaistnienia na polskim rynku muzyki Disco Polo i innej formacji o tej nazwie, nie chcąc być utożsamianym tylko i wyłącznie z tym gatunkiem zespół zmienił nazwę na obecną VOYAGE, brzmiącą bardziej z francuska choć mającą to samo znaczenie – podróżnik.

W rzeczywistości zespół sporo podróżował, uświetniając swoją muzyką imprezy taneczne i okolicznościowe w całej Polsce a także za granicą (Skandynawia). Przez te lata na lokalnym i krajowym rynku grupa przechodziła różne metamorfozy i grała w składach od duetu do sextetu, współpracując z wieloma muzykami scen łódzkich. Wszystkim naszym kolegom i przyjaciołom z którymi mieliśmy przyjemność współpracować bardzo dziękujemy za wspólnie spędzone lata i życzymy Wam powodzenia na własnej drodze zawodowej.